Interpretacje podatkowe

System podatkowy i przepisy prawa obowiązujące w Polsce są skomplikowane i bardzo rozlegle opisane, w dodatku ulegają ciągłym zmianom. Bardzo często sposób ich sformułowania budzi wątpliwości co do ich prawidłowej interpretacji.

Przedsiębiorca, który nie jest pewien w jaki sposób należy rozumieć określone przepisy podatkowe, ma możliwość złożenia wniosku o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej. Prawidłowo sporządzony wniosek wraz z wydaną interpretacją może ochronić przedsiębiorstwo przed przykrymi konsekwencjami niewłaściwego postępowania.

Nasze usługi obejmują:

  • sporządzenie wniosku o wydanie indywidualnej interpretacji podatkowej zawierającej wszystkie niezbędne elementy, tj.: precyzyjny opis postępowania, co do którego chce się uzyskać wyjaśnienie, konkretne pytanie Klienta, opis stanowiska Klienta w danej sprawie, oświadczenie, że w tej konkretnej sprawie nie toczy się postępowanie podatkowe, nie ma miejsca kontrola podatkowa lub skarbowa i nie została ona ostatecznie rozstrzygnięta przez inny organ,
  • złożenie wniosku we właściwej izbie skarbowej,
  • nadzór nad procesem wydawania interpretacji w celu uzyskania możliwie najszybszej odpowiedzi.
kod zabezpieczający wyślij
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.