O nas

FirstON to zespół ludzi pełnych pasji, zaangażowanych w realizowanie powierzonych im zadań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie starając się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby biznesowe naszych Klientów, dlatego też współpracujemy z podmiotami dopiero zaczynającymi swoją drogę, jak również dużymi firmami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku.

Jako biuro rachunkowe podejmuje się prowadzenia zarówno pełnej, jak i uproszczonej księgowości, bez względu na formę prawną przedsiębiorstw naszych Klientów. Usługi księgowe świadczymy na podstawie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg wydawanego przez Ministra Finansów a nasi księgowi należą do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Świadczymy usługi outsourcingu księgowego, podatkowego oraz kadrowo-płacowego dla wielu Klientów, bez względu na ich wielkość, rodzaj działalności, czy też lokalizację.

Od początku istnienia zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów inwestycyjnych z bezzwrotnych źródeł finansowania, w tym m.in. Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007 – 2013, czy też Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarska 2007 – 2013 a także projektów szkoleniowo-doradczych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

Jednakże najlepiej świadczą o nas zadowoleni Klienci, dlatego też możemy pochwalić się stałą i długoterminową współpracą z wieloma podmiotami.

kod zabezpieczający wyślij
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.